• 10.900 TL‘den Başlayan Oto Yıkama

  • 16.900 TL‘den Başlayan Oto Koruma

    Her İşlemde %500-600 Kar Bırakan İşletme Sahibi Olmak İstemez misiniz?

REDLINE® Oto Kuaför Bayisi Nasıl Olunur?

Bu sektör de bilmeniz gereken yılda 12 ay çalışmanıza rağmen toplamda 8 ay karlılık sağlayacağınız ve bunun yanında geri kalan 4 ayda kış hava şartları, yağmur ,çamur,, tatiller  ve okul öncesi  açılış,  sonrası kapanışları,gibi insanların değişen öncelikleri nedeniyle genel giderlerinizi karşılayıp çok fazla karlılık getirmeyen bir  sektör olduğudur. Buradaki önemli nokta karlılık sağlayacağınız bu 8 ayı çok iyi değerlendirmektir. Bu da en az maliyetle en yüksek karı sağlayabilmekle olur.

Yapılabilecek özel kampanyalar  ve sizlere vereceğimiz profesyonel satış pazarlama eğitimimizle bu konuda hiç zorlanmayacaksınız..  Ayrıca bu sektördeki en büyük sıkıntı vasıflı, güvenilir ve sürekli eleman sağlamaktır. REDLINE®  olarak sizin güvendiğiniz ama bu işte vasfı olmayan elemanı birkaç günlük eğitimle vasıflı hale getirerek size yardımcı olmaktayız.  Ürünlerimizin yoğunlaştırılmış ve tüm kalite belgelerine sahip olması sizin eleman kaynaklı olarak müşteri aracına verebileceğiniz zararları engeller ve maliyetlerinizi düşürür, müşterilerinize karşı güvenilirliğinizi artırır.

Tüm bu bilgiler ışığında REDLINE® Uygulama Bayisi olmaya karar verdiyseniz;

Oto kuaför ve yıkama bayiliğimizi kurmak için en az 150 – 200 metrekarelik bir alana ihtiyacınız vardır.

Bu alanda en az 1 müşteri bekleme salonu, aksesuar ve çeşitli ürünler sergileme alanı, 2 araçlık kapalı alan, 1 araç yıkama ve 1 araç kurulama olmak üzere toplam 4 araçlık göz ya da peronlar oluşturulmalıdır.

Bu işi yapmayı düşündüğünüz bölgenin;  REDLINE® bayiliğe uygun olup olmadığını karşılıklı görüştükten sonra eğer bölgeniz ve işyeriniz bayiliğimiz için uygunsa işyerinizin elektrik (three faza), su, havalandırma, hava tesisatı, gider tesisatı, fayans ve dekorasyonunu firmamızın kurumsal kurallarına uygun olarak kendiniz yaptırırsınız. REDLINE® inşaat ile ilgili konularda sadece kurumsal öneriler sunarak sizlere ücretsiz danışmanlık yapmaktadır. Hizmet ve ürün satışlarımızın içerisinde inşaat ile ilgili herhangi bir malzeme, işçilik vs. mevcut değildir.

Bayiliğimizin yürütülmesi ve sistemlerin uygulanabilmesi için REDLINE®  yıkama ve kuaför grubu ürünlerini, gerekli makineleri, tanıtım broşürlerini, kartvizit, araç kabul formu, araç yıkama fişi, kâğıt paspas, araç içi asma koku, eğitim sertifikası, bayilik sertifikası, personel kıyafeti, tabela ve iç mekân görsellerini kapsayan tarafınıza özel paketimizi satın almanız ve bizimle sözleşme imzalamanız gerekmektedir.

Firmamız bayiliklerinden Franchise Bedeli, Eğitim Bedeli ya da İsim Hakkı Bedeli gibi yıllık hiçbir ücret talep etmemektedir. Aylık ya da yıllık cironuzdan da kar alınmaz.

REDLINE®  Bayiliği,  bölgenin koşullarına, işyerinin büyüklüğüne, görsel metrekarelerine, araç giriş çıkış fizibilitesine, tahmini genel gider çalışmasına ve ihtiyaç duyulan makine adetlerine göre her bölgeye özel paket fiyatlarıyla kurulmaktadır.

Bayilik paketimiz karşılıklı görüşme sonucunda size ve bölgenizin mevcut durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır.

REDLINE®  size fazladan stok yaptırmaz ve gereksiz ürünleri size satmaz. En az maliyetle en yüksek kazanca ulaşmanız için gereken tüm desteği verir.

Kurumsal çalışma sistemi içerisinde REDLINE®  ailesi olarak sizlerle büyümeye devam etmekten gurur duyuyoruz.

Sizin karlılığınız kadar çalışanlarınızın verimli ve mutlu olması da bizim için önemli!

  • Ürünlerimiz insan sağlığı için hiçbir zararlı madde içermemektedir.
  • Tüm kalite belgeleri mevcuttur.
  • Firmamızın en önemli hedefi sürekli müşteri memnuniyetidir.
  • Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder bol kazançlar dileriz.
  • 2015′de Sınırlı Sayıda REDLINE® Bayilikleri Verilmektedir.

Aylık Cirodan Kar Payı, Yıllık İsim Hakkı ve Eğitim Ücreti Alınmaz.

* Diğer Markaların Bayilik Paketleri İle Karşılaştırma Yaparken Ürünlerin Sulandırma Oranlarına Lütfen Dikkat Ediniz.

Neden REDLINE® ?

Devren oto kuaför ve yıkamalara baktığınızda çoğu markaların devrettiklerini göreceksiniz.

İnternette arama çubuğuna oto kuaför şikâyet yazdığınızda diğer markalar hakkındaki şikâyetleri göreceksiniz.

FARKLIYIZ… SADECE BİZİM BAYİLERİMİZ ”ÖNCELİKLE ALIRKEN KAZANIYOR, MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜYOR’

REDLINE®  Bayiliği,  bölgenin koşullarına, işyerinin büyüklüğüne, görsel metrekarelerine, araç giriş çıkış fizibilitesine, tahmini genel gider çalışmasına ve ihtiyaç duyulan makine adetlerine göre her bölgeye özel paket fiyatlarıyla kurulmaktadır.

Bayilik paketimiz karşılıklı görüşme sonucunda size ve bölgenizin mevcut durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır.

REDLINE® Uygulama Bayisi Olabilmeniz İçin Lütfen Arayınız.

2015′de Sınırlı Sayıda Bayilik Verilmektedir.

Aylık Cirodan Kar Payı, Yıllık İsim Hakkı ve Eğitim Ücreti Alınmaz.