REDLINE SKZ 160

Konsantre yoğun esans içeren oto parfümü araç içindeki kötü kokuları yok ederken içerdiği ethil alkoldan dolayı ortamı hem dezenfekte eder nemde anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. Araç içine uygulandıktan sonra ortamda sigara içilse bile ferahlatıcı ve hoş kokusunu 3 – 4 saat muhafaza eder.

KULLANIM ŞEKLİ: REDLINE SKZ 160 Konsantre yoğun esans içeren oto parfümü spray ambalaja alındıktan sonra bir araç içerisine ortalama 4-5 kere sıkıldıktan sonra hoş kokusu etrafı sarar ve araç içindeki kötü kokuları absorve edip kendine has hoş kokusu ortamda bırakır.Yaklaşık 3-4 saat ortamda kalır ve hoş kokusuyla insanı dinlendirir. İçerdiği alkol ve özel kimyasallar sayesinde araç içini dezenfekte eder ve bakterilerde arındırır. Ürün farklı formülasyonla yapıldığından dolayı diğer oto kokularına göre çok daha işlevsel ve çok daha kalıcıdır. Ürünümüz profosyonel kullanıma uygundur. Detaylı temizleme firmalarının güvenle kullanabileceği bir üründür.

ÖLÇEK: REDLINE SKZ 160 Konsantre yoğun esans içeren oto parfümü iyi neticeyi direkt kullanımda erir bunun için konsantre halini kullanmalısınız.Ucuzlatmak için 1/5 e kadar çoğaltın.